21 Ocak 2016

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

Ziraat Bankası bir devlet bankası, devletin 2 ayda bir bana ödediği Tıbbi malzeme ücret iadesinde hesap işletim ücreti kesmiş! Sadece şahıs ödemeleri için açmış olduğum hesapta hesap işletim ücreti kesilmemesini ve geriye dönük olarak şahıs ödemeleri hesabımdan kesilen hesap işletim ücretinin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Erdal 75 Okunma

Cevaplar

  • Erdal28 Ocak 2016

    Bugünkü Danıştay Karari Gereği hesap işletim ücretleri alınmayıp geriye dönük alınan Hesap işletim ücretlerinin iadesi yapılması Karari gereği, bankanıza ait hesabımdan kesilen hesap işletim ücreti adı altında alınan ücretlerin yasal haklar üzerine açılan örnek davalarda geri ödeme Karari çıkması sebebiyetle hesabımdan kesilen geriye dönük hesap işletim ücretlerin faizi ile birlikte hesabıma yatırılmasını arz ederim, aksi halde mahkeme yoluyla dava açılacağını tarafınıza bildiririm.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Ocak 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön