14 Eylül 2015

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

2015 Ağustos ayına ait SGK iş göremezlik ödemem Ziraat Bankası'na gönderildi, askerlik görevimi yerine getirirken adıma açılan asker hesabıma aktarıldı ancak bu hesabı aktif kullanmıyorum. SGK eylül ayının 08.09.2015 tarihinde bankaya rapor parasını gönderdiğinde banka tarafından hemen hesap işletim ücreti kesilmiştir.


Bu durum böyle bir bankaya yakışmayan politika SGK ödemesinin bu şekilde alıkonulması beni mağdur durumda bıraktı. Genel müdürlüğe dilekçe göndermeme rağmen herhangi bir gelişme yok, bu durum çözümlenene kadar şikayetimi bildirmeye her alanda devam edeceğim ve var olan hesabımı da kapatacağım. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağım.

Yasin 307 Okunma

Cevaplar

  • Yasin'in Teşekkür Mesajı16 Eylül 2015

    Şikayet var ekibi iyi ki varsınız teşekkürü bir borç bilirim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi14 Eylül 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön