03 Temmuz 2013

Ziraat Bankası Hesap işletim Ücreti!

Ziraat Bankası'nda yaklaşık iki sene önce üniversite harcı iadesini alabilmek için açtırmak zorunda kaldığım bir hesabım vardı .Harç iadesinden sonra bu hesabı hiç kullanmadım. Aradan geçen uzun süreden sonra tekrar kullanmam gerekti ve hesabıma 220 TL yatırıldı.


Paranın yatırıldığını öğrenip çekmek üzere bankamatiğe gittiğimde ,iki kerede 20 şer TL olmak üzere toplamda 40 TL hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.


Banka şubesi müdür yardımcısından sorduğumda, bunun sözleşmede belirtildiğini ve 3 ayda bir 20 TL hesap işletim ücreti kesileceğini söyledi. Bana hesap açarken bu ücretlerle ilgili hiçbir bilgi verilmemişti . Bu uygulamayı doğru bulmuyorum iade talep ediyorum.

İsmail 30 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön