28 Nisan 2015

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Çocuğum adına Ziraat Bankası'na yatan 473,47 TL bursluluk parasını çekmek için gittiğimde paranın eksilmiş olduğunu, hesap ekstresine baktığımda 3,89 TL, 20 TL ve 16,11 TL olmak üzere hesap işletim ücreti tahsilatı altında para kesildiğini gördüm.

Bu paranın hangi hak ve hukuka dayanarak alındığını anlamış değilim Devletin bankası, devletin öğrencisine verdiği burs parasından kesinti yapıyor. Yetkililere söylediğimde ille bir fatura getirip otomatik ödeme yapmamız gerektiğini, aksi takdirde paranın kesileceğini söylediler. Bu kabalıktan başka bir şey değil. Kişileri mecbur bırakmak hak, adalet ve yasalara aykırı bir davranıştır. Buna bir çare bulunmasını istiyorum.

Erkan 228 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi29 Nisan 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön