12 Mart 2015

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti

Ziraat Bankası Bilkent Şubesinde Toki'den konut alırken hesap açıldı. 2013 yılında Ziraat Bankası Gölbaşı şubesinden konut kredisi çekerek Toki'ye olan borcumu kapattım. Kredi çektiğim gün Ziraat Bankası Bilkent Şubesindeki hesabımın kapatılmasını istedim.


Ancak hesabım açık kalmaya devam etti. 2015 Ocak ayında Gölbaşı Ziraat Bankası hesabımdan 87 TL konut sigortası kesintisi yapıldı. Konut sigortam olduğunu bildirerek itirazda bulundum. Sigorta kesintisinin yanlışlıkla yapıldığı ve iade edileceği bildirildi. İade kesinti yapılan hesaba değil de kapatılmasını istediğim hesaba yapıldı. Sonrasında 2014 yılı hesap işletim ücreti olarak 60 TL kesinti yapıldı. Hesap kapandı 60 TL iade edilmiyor.

Kenan 527 Okunma

Cevaplar

  • Kenan13 Mart 2015

    Ziraat Bankası konuyu anlamamakta ısrar ediyor. Üçüncü kez tekrar ediyorum. Ben 2013 yılında hesabımın kapatılması için o dönem ki müşteri temsilcim aracılığıyla müracaatta bulundum. (müşteri temsilcimin adını ziraat bankasına gönderdiğim dilekçede belirttim.) Hesabın kapatılmaması konusun da kimin ihmali ve kusuru varsa ücret o personelden alınsın. Paramın iadesini istiyorum. Ziraat bankasının 60 TL'ye ihtiyacı olmadığını düşünüyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Mart 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön