10 Mayıs 2014

Ziraat Bankası Hesabımı Boşalttı

Ziraat Bankası'ndaki hesabımda bulunan 42 TL tutarındaki para nedenini bilmediğim bir şekilde tamamen sıfırlandı. İlçedeki şubesine konuyu danıştığımda görevli kişi bana bu konuda yardımcı olamayacaklarını ve ancak otomatik ödeme talimatı verildiğinde bu tarz kesintiler yapılmayacağını söyledi.

Bu kesilen para her neyse tam anlamıyla haksızlık ve 40 lira bile değil, 42 liranın tamamı çekilmiş durumda. Bir öğrenci olarak paramın iade edilmesini ve bu kesintinin ne olduğuna dair doğru düzgün bir açıklama yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde tüketici mahkemesine başvuracağım ve her platformda bu konuda şikayetçi olacağım.

Burcu 141 Okunma

Cevaplar

  • Burcu30 Mayıs 2014

    Şikayetimle ilgili henüz hiçbir çözüm üretilmedi, tatmin edici bir cevap verilmedi.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön