18 Nisan 2013 #1750851

Ziraat Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Afyon Merkez şubesinde bulunun vadesiz TL hesabımdan hesap işletim ücreti altında 18.04.2013 tarihinde 20 TL kesilen paranın en kısa zamanda iadesini yapmanızı talep ediyorum.

Nursen 81 Okunma

Cevaplar

  • Nursen19 Nisan 2013

    Ayrıca 2005 ten itibaren yine kartım var ve ondan hiçbir zaman kesilmedi.

  • Nursen19 Nisan 2013

    Hesap İşletim Ücreti (HİÜ) TL/YP vadesiz mevduat hesapları aracılığı ile sunulan fiyatlandırılmamış hizmetlerin bedeli ve operasyonel işlem maliyetlerinin karşılığı olarak tahsil edilen masraf tutarı olup, Bankacılık sektöründe uzun süredir uygulanmaktadır. HİÜ Bankamızda da 31.03.2006 tarihinde hayata geçirilmiş ve konu ile ilgili duyurular Şubelere asılan afişler ve ücret komisyon tabloları, BDDK web sitesi (www.bddk.org.tr) ve Bankamız web (www.ziraat.com.tr) sitesinde duyurulmaktadır. seklinde yanıt aldım detaylı arastıracağım yasal olmadığını yetkili olan birinden duydum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön