28 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2472657

Ziraat Bankası Hesabımdan Bilgim Dışında Çekilen 500 TL Hala İade Edilmedi

Ben bir üniversite öğrencisiyim ve her ay hesabıma düzenli KYK yatırılıyor ve bu yüzden Ziraat Bankası'nı kullanıyorum ve hesabımda 700 tl civarı bir para biriktirdim fakat bu paradan 500 tl'si 18.05.2014 tarihinde bilgim dışında çekildi ve kartımın kopyalandığı söylendi, bankaya 3 defa dilekçe vermeme rağmen tek yaptıkları şey itirazınız işleme alınmıştır deyip durmaları.


Ziraat Bankasını aradığımda yada bankaya gittiğimde hiç kimse bana düzgün bir cevap vermiyor veya yardımcı olmuyorlar, hepsi dilekçe verin diyor, onuda veriyorum fakat cevap aynı itirazınız işleme alınmıştır ama bana o tarihten bu zamana dönen olmadı, paramın iadesini istiyorum.

Muzaffer Muzaffer 619 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer30 Mayıs 2014

    bana hiçbir biriminiz yardımcı olmuyor kimse düzgün bir cevap vermiyor ve yardımcı olmuyor ben kesinlikle bu bankayla olan ilişkimi ilk fırsatta kesicem bir müşterinizi arayıp şikayetiniz şu durumda demek çokmu zor ayrıca dilekçeme 30 gün içinde olumlu yada olumsuz bir cevap gelmedi aradan 2 gün geçince hukuki işlem başlatacağım artık iade edilmeyen 500 tl gibi öğrencilik hayatımın şu zamanlarında benim için değerli olan bu para için değil sizin umursamaz tavrınız karşısında gerekeni yapıcam bundan emin olabilirsiniz.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler