11 Şubat 2014 #2286422

Ziraat Bankası Hesabıma Yasadışı Olarak Bloke Koymuş!

10.01.2014'de Isparta Mimar Sinan Ziraat Bankası Şubesine giderek Ziraat Bankası Demirci Manisa şubesindeki vadesiz hesabımı eğer masraf almadan kendi Şubelerine taşırlarsa Manisa Demirci Şubesinde bulunan hesabımı kendi şubelerine taşıyacağımı söyledim.


İlgili Şube 15 gün boyunca para çekmemem şartıyla (Hesaba 15 günlük bloke koymuşlardı) ücretsiz transfer edip Banka cüzdanı düzenlediler.


Geçen hafta param bitince 50 TL çekmek istedim hesabımdaki bloke kaldırılmamış ve onayım dışında 3 aylık bloke olarak konulmuş.


"3 aylık bloke konulması" ile ilgili yazılı ve sözlü onayım olmadığından "Yasadışı Blokenin" derhal kaldırılmasını aksi halde Savcılığa suç duyurusunda ve Tazminat Davası açacağımı ihtar ederim.

F. 140 Okunma

Cevaplar

  • F.12 Şubat 2014

    Ziraatbankası tarafından hesabıma YASADISI Bloke konulmasına ilişkin şikayetimin yayınlandığı günün ertesi günü Ziraatbankası-Şikayetvar köprüsünü oluşturan çalışanların desteğiyle Yasadışı Bloke kaldırılarak telefonla tarafıma bilgi verilmiştir. Çözümden dolayı öncelikle Şikayetvar.com Sitesi'ne ayrıca çözümde rol oynayan Ziraatbankasının ilgili çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ziraatbankasının şikayetleri çözmeye yönelik bu performansına çok şaşırdım. İnşallah taşra şubeleri yöneticileri de bu durumu örnek alırlar. İyiki varsın sikayetvar.com, sen olmasaydın bunlar hala bizi maskara etmeye devam ederdi.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön