11 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2617340

Ziraat Bankası Hayal Kırıklığna Uğrattı

Ziraat Bankası Ben ondokuz mayıs üniversitesinden haziran 2014te mezun oldum ve kredim ağustos ayında yatmadı ve kesildi. Ben yattı diye düşünerek gençbank kartımı kullandım eğer yatmadıysa zaten kullanamazdm çünkü bana kartı banka verirken ve hala ınternet şubesinde yazdığı gibi Mezun olduktan sonra Genç Bankkart’ınızı para çekme, alışveriş gibi işlemlerinizde kullanmaya devam edebilirsiniz ancak Harçlık Avansınız burs/kredi ödemeniz kesildiğinde kullanıma kapatılacaktır.
Diye güvendim ama hesaplarımdan harçlık avans diye tüm paramı çekmiş hatta eksi bakiye gözüküyor. Kyk ile iletişeme geçip çözüm bulmanızı istiyorum. Müstetiyi sürekli mağdur duruma sokuyorsunuz ziraatle yaşadığım kaçıncı sotun!

Pelin 427 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler