17 Haziran 2013
#1854285

Ziraat Bankası Havale Yapamadım!

17. 06. 2013 tarihinde internet bankacılığına girdim havale yapmak için fakat internet bankacılığı çalışmıyordu. Bende telefon bankacılığına yöneldim. Müşteri hizmetlerine kadar bütün soruları şifreleri girdim, en sonunda müşteri hizmetleri ne sorsa beğenirsiniz cici kızınızın isminin 1 ve 3 harflerini söyler misiniz?


Önce şaşırdım ve bende söyledim ama yanlışmış benim bir tane kızım var demek ki adını Ziraat Bankası koymuş bilemedim ve havalemi yapamadım ama bu durumu tüketici hakları mahkemesine götüreceğim. Ziraat Bankası kadar sorunlu bir banka daha görmedim. Ayrıca kızıma ne isim vermişler onuda çok merak ettim acaba ne koymuşlar şaka gibi.

Deniz Deniz 71 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Deniz21 Haziran 2013

    Ben ziraat bankasıyla zoraki çalışmak zorundayım kurumum maaşımı oradan alıyor diğer türlü bana para verseler ziraat bankasıyla çalışmam. Ziraat bankası yetkilisine şu soruyu sormak istiyorum ben telefon bankacılığı işlemlerimi yaparken o safhaya kadar kredi kartımın son dört rakamını yazdım kartımın şifresini yazdım kimsenin bilemeyeceği bir çok soruya cevap verdim ben zaten art niyetli bir insan olsam o şifreyi girerek kredi kartında ne kadar para varsa bankamatikten çekerdim acaba bizmi aptalız siz mi çok akıllısınız bir hizmet vereceksiniz onuda burnumuzdan getiriyorsunuz çok teşekkürler.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Haziran 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları