20 Eylül 2013 #2022783

Ziraat Bankası Harçlık Avansımı Durdurdu!

Ziraat Bankasından gelen mesaja göre, Harçlık Avansım 7 Ekim 2013 tarihine kadar kullanıma kapatılmıştır. Bu mesajın ardından müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir sonuç alamadım. Sizden kaynaklanan kesinti yüzünden, planladığım bütün işler zarar görmüş durumdadır. Bir hafta süresinde harçlık avansımın aktif hale getirilmesini talep ediyorum. Türkiye Cumhuriyetinin en köklü bankası olan Ziraat Bankası'nın her ne olursa olsun müşteri memnuniyetini göz ardı etmemesini bekliyorum.

Baha 329 Okunma

Cevaplar

  • Baha20 Eylül 2013

    Verilen cevap, sahsimi hiçbir şekilde tatmin etmemiştir. Ben sizden problemin çözümünü talep ederken, bankaniz sadece cevap verme mantigiyla hareket edip şahsimi madur birakmistir.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön