Ziraat Bankası Harçlık Avans Tahsilatı

Emine Emine09 Temmuz 10:53

Bayram öncesinde yatırılan KYK ödemesinden harçlık avans tahsilatım yapılmamıştır. İçerisinde para olması durumunda temmuz ayında tahsilatın yapılacağı söylenmişti fakat hala kesilmedi. Mezun durumunda olduğumdan kartı kapatmak için tahsilatı bekliyorum. Gereğini talep ediyorum.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 4Yorum

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 09 Temmuz 10:55

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ayşe 09 Temmuz 14:42  

  Ödemesi geciken harçlık avans tahsilatından dolayı faiz işlerse biz mi sorumlu olacağız?!

 • profile-icon Ayşe 09 Temmuz 14:39  

  Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Haziran ayı bursu bayram dolayısıyla 22 Mayıs'ta yatırıldı ve harçlık avans tahsilatı gerçekleşmedi. Temmuzda bursum yatmayacak ve avans bedeli otomatik ödenemeyecek. Bu borcu ATM'den de ödeyemedim şubedeki gişeden de!

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Ayşe 10 Temmuz 10:32  

  Ben de şimdi kontrol ettim 10 Temmuz itibariyle önceki aydan kullandığım avans, faiz olmaksızın karttan tahsil edilmiştir. Avans borcu olanlar kartlarında para bulundurmalılar. @Poyraz eğer avans borcunuzu çektiyse herhangi bir sıkıntı yok demektir

  profile-icon Poyraz 10 Temmuz 09:46  

  Bana da yardımcı olurmusuuz mezunum 30 Haziran son du KYK benim. Bayramda para yattı harclikavans tahsilat kesmedi. Tembuz da para yatmadı doğal olarak ama ben para attım lartima harçlık avans tahsilattan kesti ne yapabilirim?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler