30 Ağustos 2013 #1984482

Ziraat Bankası Harçlık Avans Kullandırmak İstemiyor!

Haziran ayında olduğu gibi, Ziraat Bankası bana eylül ayında harçlık avansımı kullanamayacağıma dair bir mesaj atmış. Bu uygulamanın nedeni KYK'nın bana eylülde kredi verip vermeyeceğiyle alakalıymış falan. Tamam da biz bu kartları alırken zaten sizin bankanız bize KYK burs/krediyi kesince belli yüzdeli komisyonla kullanabileceğimizi söylediniz. Nedir bu sürekli harçlık avansı kullandırmama çabanız? Baştan söyleseydiniz hiç almazdık kartı. Karttaki harçlık avans üzerine plan yaptıktan sonra kullanamazsınla yürümez kurumsal firmaların işi, biraz profesyonel olun!

Uğur 164 Okunma

Cevaplar

  • Uğur02 Eylül 2013

    Ben sizden maaş hesabı açtırsam,sonra kredi kartı alsam, siz işten çıkmış mıyım diye iki de bir kartımı kullanıma mı kapatacaksınız?Arkadaşlar bunu okuyanlara sesleniyorum,bulunduğunuz şehirdeki tüketici hakem heyetine başvurun,bu mağduriyetimizi ancak onlar çözerler..Bankanın bunu kart sözleşmesine yazmaması ve son bir hafta kala haber vermiş olması,kararın lehimize çıkacağının garantisidir.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön