10 Mart 2018
#10219509

Ziraat Bankası Haksız Kredi Dosya Masrafı Sorunu!

Bütün parasal işlemlerimi Ziraat Bankası'ndan yapıyorum. Tüketici ve Konut kredisi kullandım. 2'sinden de dosya masrafı alındı. 2004! Ten bu yana hükümetin açıklamalarına rağmen hala yüksek faiz ve dosya masrafı uygulanıyor. Üstelik konut kredileri düşmesine rağmen yeniden yapılandırma yapamadık. Devletin, bankaların bu çaresiz insanlardan aldığı haksız paraları iade etmesi gerek. Devletin, bankaların uygulamalarına denetleme getirmesi gerek. Tüketici Mahkemesi'ne gitmeden, vatandaş sürünmeden, parasını alamayacak mı?

Güray Güray 2.344 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Güray26 Şubat

    Türkiye nin neredeyse en yaygın bankası ancak; ne olursa olsun durup durup aidat, havale masrafı, hesap ve kredi kartı ücreti çıkartıyor. İptal ettiriyoruz yine alınıyor. Bankalara hiç güvenimiz kalmadı.

  • Güray13 Mart 2018

    1000 de 5 masraf alabileceklerini ve müşterinin onay verdiğini söylüyorlar. Ancak; kredi veren kuruluş devlet Bankası. Zaten faizden kar ediliyor. Bir de bu tip masraflar müşterinin canını yakıyor. Zaten para olsa kredi çekilmez.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Mart 2018

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları