29 Ocak 2014

Ziraat Bankası Haksız İpotek-Fek Ücreti İstiyor!

Ziraat Bankasında 2 sene önce tarım kredisi çektim tarlamı ipotek ettim bunun için 300-350 tl aralığında bir ücret ödedim. Borcumu zamanından önce ödedim ipoteğin kaldırılmasını talep ettim benden bunun içinde bir 280 tl ücret ödemem gerektiğini söylediler ipotek kaldırma ücreti!

Hemen diğer bankaların uygulamalarını araştırdım ve artık bu ücretin alınmadığını gördüm. Ziraat Bankası sitesine girdim ve bu konuyu dile getirdim. Sağ olsunlar hemen geri dönüş sağladılar ama bu işlemin yasal olduğunu ve yanlış birşey olmadığını bildirdiler.

Bu yasalsa bütün bankalar alsın değilse de hiçbiri almasın. Ben sadece bir sayfalık fek kağıdı için 280 tl vermem. Keyfi alınan bir ücret olduğunu kesinlikle anladım.

Mustafa 1.000 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön