20 Ocak 2014 #2245955

Ziraat Bankası Haksız Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Ziraat Bankası 50840553-5001 no'lu Tekirdağ şubesindeki askerlik dönemimde açılmış olan hesaba, raporlu olduğum günler için SGK'dan ücret yatmıştır ancak bu hesabı hiç kullanmıyor olmama hatta böyle bir hesaptan haberim olmamasına rağmen hesabımdan 80 tl hesap işletim ücreti kesilmiştir.


Ben zaten raporlu olduğum dönem için mağdur olduğum çalışamadığımdan aldığım bir paradan 80 tl hesap işletim ücreti alınması nasıl bir insanlıktır anlamıyorum?


Benim bankanızda hesabımın olması suç mu? Hesabım olmasaydı ben paramı kesintisiz olarak alacaktım. Bu şikayetimi her kanaldan iletiyor olacağım ve gerekirse BDDK'ya ileteceğim.

Öztürk 61 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön