sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ziraat Bankası Habersiz Yapılan Poliçeler

Alper Alper22 Ağustos 10:07

Ziraat bankasından 20 Ağustos 2019 da konut kredisi kullandım ve kredi sırasında sadece bireysel emeklilik sigortasının zorunlu olduğu onunda 5 yılın sonunda geri alabileceğinizi söylediler. Bugün ise bakiyelerime baktığımda beni 4 ayrı poliçeye de soktuklarını ve bunların banka tarafından yapıldığı için iptal de edilemediğini söylediler.

Banka bu hizmetler için hiçbir bilgi vermemiş hiçbir şekilde de kesilecek para olmadığını belirtmiştir. Fakat kredi kullanan her insanda bilir ki onlarca imza atıyorsunuz sürekli olarak yaklaşık 50 sayfa bir şeydi hatta tek tek okumak tüm günü alır meğer akıllı insanlar araya hizmetleri de koymuş.

Bu konuda hiçbir bilgi vermeden rastgele para alan güya devlet bankası. İnsanın kendi devletine ait banka bunu yaparsa nasıl güveni kalsın. Tez zamanda bir şekilde bu krediyi bitirip bir daha da asla Ziraat Bankası ile iş yapmayacağım.

Muhtemelen bir şey çıkmayacak. Çünkü siz imzaladınız diyecekler, ama yine de avukat aracılığı ile mahkemeye ve Tüketici Hakem Heyetine de başvuru yaptım. Bu şekilde ucuz bir yöntemle paramı Ziraat bankasına vereceğime adaletinin peşinde koşan avukata veririm daha iyi.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 22 Ağustos 10:34

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Alper 2 hafta önce  

    Yazıklar olsun sırf yorum yazmış olmak için yazdılar ne çözüm ne arama hiçbir şey yok

  • profile-icon Alper 28 Ağustos 21:25  

    Hiçbir arama ya da dönüş olmadı klasik inceleyip cevap verilecektir denildi ve yine ortada hiçbir şey yok

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler