09 Ekim
#12753058

Ziraat Bankası Habersiz Yapılan Ferdi Kaza Sigortası!

08.10.2018 tarihinde Ziraat Bankası'ndan 5000 TL kredi kullandım her zamanki gibi imzalanan evrakların içinde kimsenin kabul etmeyeceği Ferdi Kaza Sigortası adı altında evrak imzalatmışlar 5000 TL ihtiyaç için kredi kullanıyorsunuz 149 TL'si hiç haberiniz olmadan kesiliyor, bunu yapanda devlet bankası çok yazık.


İadesi için kimi aradımsa hepsi bir birine yönlendirdi en son kredi kullandığım şubeye topu attılar nihayetinde 2 saatlik uğraş sonucu şubeye ulaştım fakat tele bakan arkadaş temsilcini yerinde olmadığını 2 saate geleceğini bildiği kadarıyla kredilerde ferdi kaza sigortasını zorunlu olduğunu söyledi nihayetinde geri ödenmediği takdirde Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğimi bilmenizi isterim.

Mustafa Mustafa 314 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi09 Ekim

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları