Ziraat Bankası ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ziraat Bankası Habersiz Para Kesilmesi

1.038
Necati
Necati 25 Kasım 2022 14:40

Ziraat Bankası 25/11/2022'de adksotth service ödemesi olarak 55.75 TL para çekilmiş neden ve niçin anlamadım onayım dışında gerçekleşen bir işlem konu hakkında yardım almak istiyorum. Nereden ve nasıl destek alacağımı bilmiyorum yetkililerden konu ile ilgili olarak bilgi verilmesi lazım

Ziraat Bankası Logo
Ziraat Bankası25 Kasım 2022 15:05

Benzer Şikayetler

profile
277
1 hafta önce

Ziraat Bankası Hesabımdan İzinsiz Para Çekildi

Google ads adında bir yer hesabımdan izinsiz olarak bugün 1.000 TL para çekmiştir Ziraat Bankası hesabımdan çekilen bu paradan ne bilgilendirme SMS'si ne de onay kodu gelmiştir bankanın suçu olan bu durumun düzeltilmesini istiyorum bankanın gerekeni yapmasını istiyorum.

profile
169
2 hafta önce

Ziraat Bankası Bilgisiz Ve Sebepsiz Çekilen Para

Apple.com bu sabah uyandığımda Ziraat Bankası hesabımdan 115 TL para çekmiş hiçbir şekilde sebebini bilmiyorum ne için çekildiğini bilmiyorum ben herhangi bir şey satın almadım ne için çekildi bu para hiçbir detay yok ayrıca 27 TL daha çekmiş sebebi nedir?

Ziraat Bankası Bilgisiz Ve Sebepsiz Çekilen Para
profile
242
2 hafta önce

Ziraat Bankası Vade Borcu Adı Altında Para Çekilmiştir

TOKİ'den daire aldım. İşlemler Ziraat Bankası' ndan yapıldı. Ziraat Bankası'ndan tarafıma bilgi verilmeden vade borcu adı altında para çekilmiştir. Poliçe no:447457318' dır. Bu paranın tarafıma iadesini istiyorum. Para miktarı 655,79 Türk Lirasıdır. Neden para alındı?

profile
164
2 hafta önce

Ziraat Bankası Bilgim Dışında Hesabımdan Para Çekmesi...

Ziraat Bankası sözleşme adı altında içeriği belirsiz bir şekilde otomatik olarak hesabımdan 415TL para çekmişsiniz bu durum başıma ilk kez geliyor. Neye istinaden bunu yaptınız merak ediyorum. Acaba kazancımıza her türlü ortaklığınız mı var? Neden bu durumlarda bilgi verilmiyor?

profile
565
07 Aralık 2022

Ziraat Bankası Habersiz Para Transferi

Hesaptan karta virman diye hesabımdan 51,04 TL çekilmiş. (aranmadım, mesaj atılmadı) Hesabımın hareket dokümanını kontrol etmesem bankanın bana bilgi vereceği ya da para çektiklerini haber etmeyecekler, ben bankanızı arayıp para transfer edilmesini istiyorum demeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz. ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .