06 Şubat 2014 #2278681

Ziraat Bankası Habersiz OGS Cihaz İptali ve Gelen Yüklü Cezalar!

Ziraat Bankası AŞ'den 2011 yılında aracım ile birlikte aldığım OGS cihazım Haziran 2013 tarihinde tarafıma haber verilmeden iptal olmuştur. OGS cihazım HSBC kredi kartım ile otomatik ödemeye ayarlanmış durumda olmasına ve dolayısıyla ödeme sürecinde hiç bir sıkıntı olmamasına rağmen iptal edilmiştir.


Tarafıma bildirilen ve biriken 4000 TL'lik cezanın düşülmesini talep etmekteyim. 05.02.2014 tarihinde Ziraat Bankası Suadiye Şubesinde terslenmemin ardından gittiğim HSBC bankasında ödemelerim konusunda hiçbir sıkıntı olmadığı bilgisini aldım.


Ziraat Bankası
292*******006
754 Suadiye İstanbul


Hesap mudisiyim. Bankanızla karşılıklı güven üzerine kurulmuş alışverişimizin sağlıklı ve sürekli bir şekilde devam edebilmesi için gerekli işlemlerin yapılmasını arz ve talep ediyorum.

Meryem 387 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön