05 Şubat 2014 #2277328

Ziraat Bankası Habersiz Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

2012 yılında Kastamonu'da askerliğimi yaparken malum TSK bizim yerimize Ziraat Bankası'ndan hesap açıyor. Ancak bunu yaparken biz herhangi bir sözleşme imzalamıyoruz. Askerlik bitince de bu hesabı kullanabiliyoruz tabii ki. Ancak hesap işletim ücretinin alınacağına dair bir bilgilendirme yapılması gerekiyor. Hesabımdan da 1 ay önce 2 kez 20 TL şeklinde 40 TL para çekilmiş.


Bunu bankaya telefon, dilekçe ve mail yollarıyla ilettim ancak bunun yasal olduğunu belirttiler. Benim haberim olmadan hesabımdan para çekilmesi nasıl yasal? Ya sözleşmeyi yollayın ya da paramı geri yatırın diye de belirttim. Ancak herhangi bir sözleşme olmadığından onu da yapmadılar. Yani parama resmen el konuldu!

Fatih 129 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön