07 Ekim 2016 #6626698

Ziraat Bankası Haberim Olmadan Hesabımdan 342 Lira Çekildi

7 Eylül 2016'da hesabımdan benden habersiz 342 lira çekildi. Çekildiği yer de hesabımın olduğu şube yani adliye şubesi olarak görünüyor. Gençbankkart kullanıyorum. Harçlık avans özelliğini kullandığım için eksiye düşen bakiyeyi tahsil etmiş olabileceğinizi düşündüğümden bursumun yatacağını günü yani bugünü bekledim. Bugün de gene bursum eksiye düşmüş. Sonuç olarak bankanız sebepsiz yere hesabımdan 342 lira para çekmiş. Açıklamasının yapılmasını ve çekilen tutarın iadesini talep ediyorum.

Ceren 528 Okunma

Cevaplar

  • Ceren07 Ekim 2016

    Az evvel bana gelen mail'de "Bildiriminize konu talebiniz incelenmiş olup, bankkartınız ile yaptığınız harcamaların, KYK kredi/burs ödemesi içerisinden otomatik olarak tahsil edildiği tespit edilmiştir. " denmiş. Bu zaten her ay gerçekleşen ve benim de haberdar olduğum durum. Bu sefer harçlık avans bakiyem de ortadan kaybolmuş. Yani tahsil ettiğiniz tutarı ya sisteme girmediniz ya da sisteminiz güvenli değil. Bu ayki bursumla beraber harçlık avans bakiyem tekrar dolmuş. Genel müdürlüğe de faks yolladım. Lütfen biri artık çıkıp benden fazladan çekilen 342 lirayı hesaplayabilsin.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi07 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön