24 Ocak 2014
Yorum Yap
#2253437

Ziraat Bankası Gram Altın Almama Engel Oluyor

23.01.2014 tarihinde Ziraat bankası Konya Merkez şubede bulunan vadesiz hesabıma internet bankacılığı aracılığı ile saat 17:05 - 17:10 sularında girerek vadesiz gram alışı yapmak istedim. İşlemi tamamlayıp onayladığım anda sistem onayımı kabul etmeyerek ''değerler değişmiştir'' diye uyarı vermiştir. Daha öncede yine aynı banka benim alış için onay verdiğim değerin yükseğinden satış yapmıştır. Bu durumu size şikayet ediyorum.

İlker İlker 226 Okunma

Cevaplar

  • İlker13 Eylül 2015

    Ziraat'in çözüm diye sunduğu hikayenin beş para etmemesi!

  • İlker27 Ocak 2014

    Ziraat bankası yetkilileri aramamıştır. Şikayetimle ilgili ''ilgileneceğiz'' gibi klişe cevap vermiştir ve hiçbir çözüm üretmemiştir. Zaten iş işten geçtikten sonra , yada bu saatten sonra üreteceği çözümünde artık hiçbir hükmü kalmamıştır. Ziraat bankası tarafından mağduriyetim hiçbir şekilde giderilmemiştir. Bende bugün itibari ile tüm paramı çekip bankayı protesto ettim. Gönderdikleri ilgileneceğiz mesajına dahi adımı yanlış yazdıklarından ne kadar lakayt olduklarını da ispatlamışlardır.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları