Toplam çözüm sayısı
..
Ziraat Bankası ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ebru'nun şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Ziraat Bankası Gökçebey Şubesi Kafasına Göre Hesaba Bloke Koyuyor.

1.563görüntüleme
Ebru
Ebru 17 Ocak 22:44
Ziraat Bankası Gökçebey Şubesi Kafasına Göre Hesaba Bloke Koyuyor.
Ziraat Bankası Gökçebey Şubesi Kafasına Göre Hesaba Bloke Koyuyor.

Zonguldak Gökçebey Ziraat Bankası internet bankacılığından pandemi başında destek kredisi aldık. Emekli maaşına denk gelmediği için her ay banka kafasına göre bloke koyuyor hesaba. Ve 280 TL lik ödeme için 1980 TL lik bloke koymuşlar. Gecen ay da böyle oldu emekli maaşı yattı çekemedik. Neyse bankayı taksiti kesip kaldırdık dediler. Tekrar internet bankacılığından baktığımızda daha gününe 10 gün olan ödemenin taksitini de almışlar. Tekrar aradık müdürle görüştük ben kestim dedi. Nedeni sorduğum da ise sert bir dille ödemen gecikiyor neden zamanında yapmıyorsun diye tersledi. Pandemideyiz 20 gün gecikmelide olsa veriyorum dedim ve bana görürüz deyip ters şekilde kapattı kestiği parayı geri yatırdı. Bu ay tekrar aynı şeyi yapmış hesabımı incelemeye verip davacı olacağım bizde prosedürü biliyoruz 90 gün dolmayınca bloke koyamazsın. Hakkımı arayacağım.

Ziraat Bankası Logo
Ziraat Bankası18 Ocak 00:42

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ebru
Ebru18 Ocak 12:50

Bugün bloke kaldırın diye aradığımızda telefonu müşteri ilişkilerinden müdür aldı ve bana ters şekilde konuşmaya başladı. Destek kredisinin 20 gün geciken taksitini kesip daha diğer takside 10 gün varken onu da keseceğim diye bizi tehdit etti. Bize telefonda madem öyle niye ödeme yapmıyorsunuz diye hesap sordu. Pandemi dönemindeyiz ve 280 TL için 1980 TL lik bloke koymuş. Her ay da koyacağım diyor.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler