10 Ocak 2015

Ziraat Bankası Gençlik Paketi Dahilindeki Karttan Kesilen Yıllık Kart Aidatı.

Sonbahar 2012'den beri Ziraat Bankası Genç Kart kullanıcısıyım, kartımı teslim aldıktan sonra Gençlik Paketine geçişimi de sağladım. Bu paketle bana verilen sözler:

• 5 yıl boyunca kart ücreti/yıllık üyelik aidatı ve vadesiz TL hesabından hesap işletim ücreti alınmayacak.

Geçmiş yıllarda güvenimden olsa gerek hiç kontrol etmedim, bu ay dönem için hareketlerde 18 TL 'lik üyelik ücreti kesildiğini gördüm, ardından geçmiş ekstrelerimi toplayıp kontrol ettim ve önceki seneler de alındığını gördüm. (12-15-18) 18 Aralık tarihi itibariyle çağrı merkezine ilettim şikayetimi.
Bir kaç gün önce de sormak için aradım.

"Sizin şikayetiniz okunmamış bile, bir şey çıkmaz bundan beklemeyin boşuna" dendi.

Bulut 522 Okunma

Cevaplar

 • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ocak 2015

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup değerlendirme aşamasındadır. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Bulut14 Ocak 2015

  Ziraat Gençlik Paketinin Avantajları: 5 yıl kart ücreti alınmamaktadır. 5 yıl boyunca indirimli kredi kartı faiz oranı uygulanmaktadır. İlgili vadesiz hesap için hesap işletim ücreti alınmamaktadır. 5 yıl boyunca vadesiz TL hesabına yapılan havalelere ücret alınmamaktadır. (Hesaptan hesaba, yılda en fazla 8 adet işlemde, işlem başına 1.000.-TL’ye kadar olan tutar için) Maximum Temassız özelliğe sahip olan Ziraat Genç Kart ile taksitli alışveriş yapabilir, puan biriktirebilir ve temassız kartın kullanım rahatlığıyla tanışabilirsiniz. Gereken Koşullar: 36 yaşından küçük olması Ziraat Genç Kartlarının olması (Ziraat Maximum-Temassız ya da Ziraat Maximum-Temassız-KGS’li kredi kartına sahip olması) Ziraat Genç Kartını en az bir kere kullanmak (en az bir nakit çekim veya alışveriş işlemi gerçekleştirilmiş olmalıdır) veya Ziraat Genç Bankkart’ını en az bir kez alışveriş işleminde kullanmak Kredi kartı hesap özetinin sadece e-posta ile gönderilmesi Vadesiz hesabınızın bulunması Banka kartının veya Genç Bankkart’ının bulunması İnternet Şubesi müşterisi olması gerekmektedir. Gereken Belgeler: Başvuru Formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, varsa KYK Kredi/Burs numarası, öğrenci kimliği fotokopisi (Öğrenci kimlik belgesinde yüksek okul yazan öğrencilerden eğitim programının en az 4 yıl süreli olduğunu belirten eden belge (bir fakülteye bağlı eğitim görenlerden söz konusu belge alınmayacaktır), adres teyidi/belgesi, varsa düzenli gelire ilişkin belgeler ile, bulunması halinde kefile ilişkin cari mevzuatımızda yer alan belgeler.

 • Bulut14 Ocak 2015

  Aranıp, "yanlışlık olmuş, yanlışlıkla kesilmiş, iade de edemiyoruz, isterseniz kartınızı kapatın" dendi.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Ocak 2015

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön