Ziraat Bankası Genç Kart Bloke Hesap

Numan Numan3 hafta önce

Merhabalar, Üniversite öğrencisi iken kullandığım Ziraat Genç Banka ve Kredi Kartı olan hesabımı son burslar ve krediler yattığı zaman sistem kendisi harçlık avansı otomatik olarak sıfırlamış ve harçlık avansa olan borcun haricinde kalan parayı kullanabilecek bir hale getirmişti. Hesabıma denemek için zamanında 50 TL havale yaptım ve karşıma çıkan senaryo -450 TL. Çağrı merkezini aradığım zaman hesaba bloke konduğunu ve şube ile görüşmemi söylediler. Şube ile görüştüğümde de sağlıklı bir bilgi edinemedim her iki tarafta topu birbirine atıp duruyor. Özel bankalar hemen her konuda yardımcı olurken bu devletimizin bankası böyle yapması biraz üzücü bir durum. Yardımcı olunursa eğer çok memnun olurum.

Mobil uygulama üzerinden de bakınca sadece kredi borcum olduğunu görüyorum. Fotoğrafları da yüklüyorum isteyen bakabilir.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Numan 3 hafta önce

Acaba bu basma kalıp cevaplar ile geri dönüşler ne zaman sağlanacaktır kaç gün veya hafta içerisinde merak ediyorum. Diğer şikayetlere verilen cevaplara bakıyorum ve hepsi aynı noktalama işaretlerine kadar aynı.

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 3 hafta önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Elif 3 hafta önce  

    Merhaba, harçlık avans borcumu nereden ödeye bilirim. Bilginiz var mı

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler