Ziraat Bankası Genç Hesap Saçmalığı

Serhan Serhan16 Eylül 05:00

Ziraat Bankası'ndan 18 yaş altında olduğum için velim ile giderek hesap açtırdım. Hesabım geldi ancak hiçbir şekilde EFT havale yapamıyorum. Onu da geçtim bugün şubeye gidip sıra numarası aldım ve hesabıma para atmak istediğimi söyledim bana 18 yaş altında olduğum için ATM'den yatırman gerek dediler.

Bu hareketin mantıklı bir yanı var mı çalışanınız üşendiği için beni bankamatiğe gönderiyor üstüne param bozuk bari bütünleyin kolay olsun dememe rağmen bence gerek yok diyerek saygısız bir şekilde konuşuyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Serhan 18 Eylül 05:15

Gerekli birime nasıl iletildi benden hangi şube hangi çalışan olduğu bilgisini bile almadınız bu davrnışı göz ardı ediyorsunuz diyelim. Diğer sorunu nasıl çözeceksiniz ben bu kartla EFT havale yapamıycaksam ön ödemeli kart alırdım aynı işi onlarda yapıyor. Kartım son oylardaki hareketleri belli durmadan para girişi ve çıkışı oluyor ama maalesef EFT için başka bankalara gidiyorum.

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 16 Eylül 07:59

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler