09 Eylül 2013 #2001457

Ziraat Bankası Erken Ödeme Yaptırmıyor!

Ziraat Bankası'ndan 36 ay vade ile aldığım kredimin 9. taksidini ödemiş bulunmaktayım. İnternet bankacılığını kullanarak vadesi henüz gelmemiş taksitleri ödemek istediğimde ara ödeme için şubelerimize başvurunuz şeklinde bir uyarıyla karşılaşıyorum.


Şubeye gittiğimde ise istediğim zaman ara ödeme yapamayacağımı ara ödeme için vade gününde şubeye gelmem gerektiği şeklinde bir cevap alıyorum. vadesi 1 gün bile geçen bir taksit için faiz alınırken erken ödeme yaparak kar etmek isteyen vatandaşın önüne duvar örülmesi daha fazla para kazanmak için bu tarz uygulamaların yapılması çok can sıkıcı. Önünden bile geçmem artık.

Burhan 104 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön