13 Şubat 2014 #2290719

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Kesintisi Yüzünden Mağdur Ediliyorum!

Nevşehir Ziraat Bankası Şubesinden kullanmış olduğum kredi sonrasında emekli maaşımdan kesinti olmasını talep etmiş olup bu kesinti sonucunda hiçbir sorun yoktur fakat oğlumun çekmiş olduğu kredi sonrasında kefil olmuş bulunmaktayım. Oğlumun maddi durumları yüzünden Ziraat Bankası'na ödeme yapamadığından benim kalan maaşımdan kesinti yapılmaktadır ve bu durum uzun bir zamandır bu şekildedir.


Son birkaç aydır maaşımdan bana hiç ödeme yapılmıyordur. Nevşehir Ziraat Bankası'na şahsi başvuruda bulundum fakat benden 3000 TL civarında ödeme yapılması istenmiştir şu an ki maddi durumlarım buna el vermiyor ve ben bankadan herhangi bir maaş alamıyorum.


Bu durum beni çok mağdur ediyor, lütfen yardım edin!

Nebahat 201 Okunma

Cevaplar

  • Nebahat17 Şubat 2014

    hala çözüm için bir cevap gelmedi

  • Nebahat'ın Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    ilginiz için teşekkür ederim

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön