30 Nisan 2013

Ziraat Bankası Emekli Maaş Kartı Onayı!

1 veya 2 yıllık süreçler içinde banka emekli maaş kartlarının tekrardan onaylanması istenmekte. Bunun içinde banka tarafından bir form verilmekte ve kartın sahibi olan kişinin bu formu getirmesi istenmekte. Babam yürüme konusunda ciddi sıkıntılar çeken bir insan ve Avcılar Ziraat Bankasından bu formla beraber kendisininde gelmesi özellikle istenmiş.


Daha önceleri kendisi gitmişti ancak artık 10 M dahi yürümekte zorlanan bir kişi için bankaya gelecek demenin nasıl bir mantığı vardır. Özellikle yaşlı ve hasta kişilerin hayatını bu kadar zorlaştırmanın mantığı nedir. Ölüm halinde maaşın alınmasını engelleyen bir uygulama muhtemelen ancak bunu elektronik olarak yapamıyor musunuz?

İnanç 292 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön