24 Nisan 2013 #1753991

Ziraat Bankası Eksi Bakiye Mantıksızlığı!

17.042013 tarihinde Ziraat bankası hesap kartımla atm'den para çekmek istedim fakat hesabımdaki para miktarı 400 küsür lira iken kullanılabilir hesap bakiyesi -45 diye bir ibare yüzünden hesabımdaki parayı çekemedim. Ertesi gün tekrar parayı çekmek istediğimde bu kezde hesabımda hiç para olmadığını gördüm.


Emekliyim ve yapmam gereken ödemeler var bu yüzden 3 gündür bütün işlerim aksadı. Müşteri hizmetlerini arıyorum kimsenin bir şeyden haberi yok. Kartın kayıtlı olduğu ziraat bankası şubesini arıyorum hesabımda olması gereken paradan haberleri yok! Hesabımda 250- 300 lira para olması gerekirken hiç para çekemiyorum. Bu iş çözümlenmezse gerekli mercilere başvuracağım.

Zeki 2.725 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön