17 Haziran
#12125665

Ziraat Bankası Ek Hesaptan İzinsiz Para Çekildi!

Ziraat Bankası'ndan çekmiş olduğum krediye istinaden yapılmış olan hayat sigortası için. Herhangi bir bilgi vermeden süresine 20 gün daha var iken ek hesabımdan para kesilmiştir. Şubeye gittiğimde müşteri temsilcimin olmadığını öğrendim. Oradaki bir memurdan durumu öğrendim.


Sigorta başlangıcından 1 ay önce bu para kesilirmiş. Hesabımda para olunca otomatikman kesilirmiş. Ek hesap bankanın değil benim param sayılıyormuş. Bir sürü mış. İtiraz için faks no. istiyorum önce yok diyor sonra bir numara veriyor öyle bir faks numarası yok.


Biraz da sanırım bana sinir olduğu için beni sallamak için rastgele numara verdiğini düşünüyorum. Bu sigortanın tamamını iptal edin o zaman diyorum. "sigorta iptal edilemez siz kredi alırken kabul etmişsiniz". Diyor.


Konut paket ve DASK için içerik ve ne kadar olduğunu soruyorum. Bana tapu getirmeniz lazım diyor. Tapu bankanızda diyorum. 2 gün sonra cevap veririz diyor. Ama daha yarım saat geçmeden benim şikayet edeceğimi anladı hemen telefonuma Msg' a adar bilgi veriyor.


Banka neden bana muhatap olacağım bir müşteri temsilcisi tanımlamıyor. Banka gittiğimde olur olmaz kişilerle muhatap oluyorum. Yinede benim ek hesabımdan bilgim olmadan para çekmeleri hiç hoş değil.

Mustafa Mustafa 1.605 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Haziran

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları