20 Haziran
Yorum Yap
#10579401

Ziraat Bankası Ek Hesap Sorunu!

Ziraat Bankası'ndan açtırmış olduğum kredili mevduat ek hesabım 500 TL limitli. Benden habersiz onayım olmadan ek hesabımı nasıl kapatabiliyorsunuz. Ben günü geçse de faiziyle size ödüyorum bu borcu eninde sonunda. Benim ıslak imza atarak onay verdiğim bir sürede kullandığım size dünya kadar faiz ödediğim bu hesabımı nasıl kapatabilirsiniz. Buna hakkınız yok. Ben bu hesabı kullanmaya devam etmek istiyorum imzam var bu benim hakkım. Gereğini yapar mısınız lütfen. Maaş müşterisi olduğum bankayla senelerce böyle bir sorun yaşamamıştım. Lütfen bu durumu düzeltelim.

Oğuz 788 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz26 Haziran

    Ziraat Bankası 500 TL kredili mevduat hesabım benim iznim olmadan kapatıldı. Islak imzalı sözleşmem ile açılan hesap benim iznim olmadan nasıl kapatılabiliyor. Günü gecikmiş kredi kartı kapatılmıyor kredi kapatılmıyor bunu neden kapatiyorsunuz. Gününü gecirsem bile faiziyle ödemesini yapıyorum kaç kere faizini ödedim ve şimdi faydalanamiyorum böyle haksız bir uygulama kabul edilemez. Haksız kazanç sağlamaktan vazgeçin lütfen. Kredili mevduat hesabımın bir an önce tekrar açılmasını istiyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Haziran

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları