sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ziraat Bankası EFT Ücreti Alıyor!

Recep Recep29 Mart 2019 11:57

11/03/2019 tarihinde Ziraat Bankası Zekeriyaköy şubesinden Garanti Bankası'nda bulunan kredimi yapılandırmak üzere 83600 TL'lik kredi kullandım. Kredim için gerekli dosya masrafı ve sigorta tutarlarını ödedim. İşlemi yapan banka çalışanı arkadaşımız kredi kapatma tutarı olan 82358 TL'yi Garanti hesabıma yönlendirdi ve kredi kapama işlemi gerçekleştirildi.

Bugün ilk kez Ziraat Bankası internet şubesine giriş yaptım ve hesabımdan toplamda 313 TL'lik EFT ücreti tahsil edildiğini fark ettim. Öncelikle böyle bir işlemden bilgim yoktu olsa tutarı elden transfer ederdim. Ve daha önemlisi bu kadar köklü bir kurum olan değerli Ziraat Bankası'nı tercih ettim ve kredimi transfer ettim üzerine mağduriyet yaşıyorum.

  • - Görüntüleme
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 29 Mart 2019 11:57

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler