31 Ekim 2016 #6825519

Ziraat Bankası EFT Ücreti Alıyor

İstanbul Avcılar Firüzköy Ziraat Bankası şubesi maaş müşterisiyim. Bir lisede öğretmen olarak çalışmaktayım. Aynı okulda aynı başlangıcı yaptığımız öğretmen arkadaşlarımdan bazısından 20 kr. EFT ücreti, bazısından hiç ücret alınmamaktadır. Benden ise 2,5 TL EFT ücreti alınmaktadır.


Firüzköy şubenize bu durumla ilgili şikayetimi defalarca bildirmeme rağmen, tamam düzeltilecek denilip hiçbir düzenleme yapılmamıştır. Daha önce maaş müşterisi olarak dahil olduğum hiçbir bankada bu tarz ücret alınmazken, buradaki bu kiminden hiç, kiminden çok, kiminden az alınma tutarsızlığının düzeltilmesini bekliyorum.

Duygu 944 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön