18 Mayıs 2015
#3250359

Ziraat Bankası Dosya Masrafları!

Bankanızdan çekmiş olduğum kredinin dosya masraf kredisini geri almak için tüketici hakem heyetine başvurdum. Derhal Osmaniye şubenize gittim ve sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok biz, bankamıza gelecek kararı genel müdürlüğümüze faks çekeceğiz dediler.
Karar tarihi:08.03.2015 bankanıza ise hemen başvuruda bulundum. Ayrıca şubenizde konu ile ilgilenen kişi hiç ilgilenmedi. Çağrı merkezinizi aradım onlarda çözüm bulamadı.
Hakem heyetinin bile bu kadar kısa sürede bana dönüyor olduğu bir ortamda Ziraat Bankası'nın bu kadar konuyu uzatmasına bir çözüm bulmanız aksi takdirde tüm yasal haklarımı kullanacağım.

Mustafa Mustafa 241 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa01 Haziran 2015

    Hala dönüşünüzü bekliyorum lütfen ivedi dönüş yapabilir misiniz?

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları