02 Nisan 2014

Ziraat Bankası Dilekçeme Cevap Vermiyor!

2006 yılında Ziraat Bankası Marmaris şubesinden konut kredisi kullandım. 20013 mayıs ayına kadar tüm taksitlerini ve kalan taksitlerimi de ödedim bankanın benden tahsil ettiği dosya masrafı ipotek fekki ve erken ödeme cezası adı altında aldığı paraların miktarı ve bunlara ilişkin bilgi ve belgelerini talep ettim.


Dilekçemi iadeli taahhütlü olarak 17.02.2014 tarihinde gönderdim ve 20.02.2014 tarihinde teslim alındığı alma haberi geldi. Ancak bilgi edinme kanununa göre 15 gün içinde cevap vermeleri gerektiği halde 42 gün geçti hala cevap vermediler bilgi ve belge vermeyerek iade talep ettirmemeye yıldırmaya çalışılıyor.

Nuray 183 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi02 Nisan 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön