10 Eylül 2013 #2003299

Ziraat Bankası Dekont Vermek İçin Ücret İstiyor!

Ziraat Bankası Ankara Aşkaabat özel bankacılık şubenizden kredi kullandım kredi masraf dekontu almak için şubenize gittiğimde değeri kuruşlarla ifade edilen dekonta 25 TL gibi astronomik bir rakam talep edildi.


Müşteri kendi hesabından yapılan bir hareketin dekontunu almak için bu meblağda bir tutarın istenmesi devlet bankasına olarak kabul edilemez lütfen herhangi bir ücret olmaksızın lütfen kullanmış olduğum kredinin masraf dekontunu kayıtlı mail adresime istiyorum.

Soner 348 Okunma

Cevaplar

  • Soner10 Eylül 2013

    zirrat bankası operasyonel maliyetleri bir dekonta 25 tl gibi bir rakam oluyorsa kredi ve konut kresindeki operasyonel maliyetleri sanırım binler gibi bir rakama maliyet oluyordur.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön