06 Şubat 2014

Ziraat Bankası Değişen Kredi Kartından Mail Order İle Çekim Yapılıyor!

46914760 numaralı Ziraat Bankası müşterisyim daha önce sonu 1752 ile biten kredi kartımı iptal ettirerek 1661 ile biten bir kart kullanıyor olmama rağmen son ay ki kredi kartı hesabımdan TTNET tarafından haksız bir şekilde 21.07.2013 tarihli TTNET Mail Order adı altında 114 TL’lik bir çekim yapıldığını görmekteyim.


Kendilerine herhangi bir otomatik ödeme talimatı vermediğim firmanın benim kredi kartımdan böyle bir para tahsil edemiyor olması gerekmektedir. Bankanın benim yeni kredi kartı bilgilerimi TTNET ile paylaşması etik değildir.


Bu durumda zaten daha önce ödediğim borcun tekrar tahsil edilmesine sebep olundu, kartımdan çekilen ücretin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Alper 1.155 Okunma

Cevaplar

  • Alper07 Şubat 2014

    Efendim durum şöyle oluyormuş, Benim TTNET'e verdiğim otomatik ödeme talimatı Ziraat Bankası tarafından bir başka bankaya ödeniyormuş, bunlar diğer bankaya talimatı vermişler ancak o banka tarafından ödeme yapılmasına rağmen ödendi bilgisi Ziraat Bankası'nın eline ulaşmadığından benim ekstreme yansıtmamışlar. Yani ben hayatımda bu kadar garip bir olay duymadım ama anladım ki kredi kartı kullanmak dünyanın en saçma sapan işiymiş, tüm borcumu kapatıp kredi kartı kullanımıma son veriyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön