14 Ocak
Yorum Yap
#11444013

Ziraat Bankası Combo Kart Belası!

-Yılbaşından birkaç gün önce şubeden aranıp 900 küsur TL ek hesap borcum olduğu ve en kısa sürede yatırmam gerektiğini söylediler. Ne olduğunu biraz dinledikten sonra zar zor anlayabildim.
-Meğer 2018 Haziran ayında yenilenmesi gereken kredi kartım Combo kart şeklinde geldiğinden dolayı ne hikmetse aynı yerde tanımlı olan kredi kartım için hiçbir talep ve bilgim olmadan otomatik ödeme tanımlamış sistem kendisi. Ben gelen ekstremi son ödeme tarihinden birkaç gün sonra ödeyebiliyorum fakat hepsini kapatıyorum. Kredi kartımın asgari ödeme tutarı hiç haberim yokken ek hesabımdan aylarca çekilmiş (ben ödeme yaptığım halde) ve hiçbir şekilde mevduat hesap ekstresi gelmedi tarafıma (mail SMS vs.)
Nihayetinde takibe düşer yok kredi notunuz etkilenir siz borcu kapatın sonra iade isteyin denildi şubeden
-Neden Ziraat Bankası talebim olmadan böyle bir şey yapar? Hadi yaptı ay sonunda hesap ekstresi neden göndermez ve altı ay sonra ani bir şekilde beni icralık duruma düşürmeye çabalar?
-Bankanızdan şikayetçiyim Tüketici Hakları mahkeme vs. her nereye kadar giderse gitsin sizi dava edeceğim. Yazıklar olsun hakkımı helal etmiyorum.

Didem Didem 1.866 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları