14 Ekim 2014

Ziraat Bankası Bu Nasıl Limit Arttırma Yöntemi?

Ziraat Bankası'ndan kredi kartı aldım belli bir süre kullandım ardından geçen gün bana limit arttırımı için mesaj gönderildi mesaj aynen şu şekilde '' Kredi kartı limitiniz 9 ekimden sonra 10 Bin tl ye kadar arttırılabilmektedir. Limit değişikliği istemiyorsanız hayır yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 4747 ye gönderebilirsiniz '' diye mesaj atmışlar.


Ben kredi kartımın limitinin artmasını istiyorsam evet diye mesaj göndermem daha mantıklı değil mi neden istemediğim birşey için mesaj atma mecburiyetinde bırakılıyorum. Şimdi limit arttığı için iptal etmekle uğraştım 34 dk. bekledikten sonra müşteri hizmetine ulaştım 12 tl param gitti. İnsanları zor duruma düşürüyorsunuz.

Ünal 718 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön