17 Haziran 2013
#1854416

Ziraat Bankası Bozuk Paraları Bütünlemediler!

Çocuklarımı her fırsatta tasarrufa özendirmeye çalışıyorum. Onlar da markete gittiklerinde kalan beş, on ve 25 kuruşları bir kutuda biriktiriyorlar. Bugün bankaya o paraları bütünleştirmek için gittim. Bütünleştirdikten sonra çocuklarıma vereceğim ki yaptıklarının karşılığını görsünler, heveslensinler ve tasarruf onlarda kalıcı bir davranış haline gelsin.


Toplamda da 25 TL gibi bir rakam. Ve ben bu paraları birer TL olarak istifledim ki banka personelinin işi kolaylaşsın. Ama oradaki personel bana bütünleyemeyeceklerini söyledi. Banka çok kalabalık da değildi. Öyle olsa yine hak verebilirim. Sonuç olarak paralarım bütünleştirilmedi ama ben bozuk olarak bankadan çıktım.

Nuran Nuran 105 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Haziran 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler