05 Eylül 2013 #1995621

Ziraat Bankası Bir Günde İki Kere Para Kesti!

2010 yılında Iğdır'da öğretmenlik yaparken maaşımı Ziraat Bankası'ndan alıyordum. Tayinim çıkınca bankaya sordum benden herhangi bir ücret kesilir mi diye kesilecekse hesabımı kapatayım dedim kesinlikle kesilmez dediler. Geçen yıl 15 TL bugünde iki defa 20+20 40 TL para kestiler. Mağduriyetimin giderilip paramın iadesini talep ediyorum.

Hilmi 75 Okunma

Cevaplar

  • Hilmi11 Eylül 2013

    henüz şikayetime cevap vermediniz başka bankalarda da aynı sorun olmuştu birkaç gün içerisinde sorunum çözülmüştü son birkaç yılda sadece birkaç kez kullanıp bu ücretin kesilmesi bana çok dokundu. ayrıca bu ücretin kesilmeyeceğini söylemişti banka personelleri bundan dolayı da kendimi kandırılmış hissediyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön