30 Eylül 2015

Ziraat Bankası Bezdirdi

Küçükçekmece İlçe Hakem Heyeti Başkanlığı 1839379 No.lu kararı ile 1.847,58 TL dosya masrafını geri alma hakkına 4 aydır sahip olmama rağmen, Ziraat Bankası kendilerine tebligatın ulaştığına dair mail yollamasına rağmen, icra Müdürlüğünden ilamlı takip başlatılmasına ve haciz aşamasına geçilmesine rağmen hala ödeme yatırılmadı.


Nasıl bu kadar rahat olabiliyorsunuz? Koskoca bir banka şimdi mecburen birde hacze çıkacağım, aylardır yaşattığınız strese mi aldığınız vaktime mi vatandaşın 3 kuruşluk parasını almanıza mı sinirlenme liyim? Artık bir bilgi verin.

Turgay 234 Okunma

Cevaplar

 • Turgay12 Kasım 2015

  Şimdi icraya yatan ödemenin dekontu alındı elimdeki belgelerle bu haksız yere 7 yıl önce alınan dosya masrafları, erken ödeme ceza masrafları vs. Ne varsa hepsinin 7 yıllık faizi için elimdeki belgelerle hakem heyeti mahkemesine başvuracağım, emsali mevcut siz faizin faizini alırken ben sizde hakkımı bırakmayı düşünmüyorum.

 • Turgay12 Kasım 2015

  Buraya okuyan mağdur vatandaşlarımız için belirtiyorumki elinize THH kararı geçtikten 20 gün sonra Kayakamlık danışmasına bile sorsanız size bu işlerle uğraşan bir avukatın tekefonunu veerceklerdir. Direk avukata vekalet verip icra aracılığıyla paranızı 1 ay içinde alabilirsiniz ve avukat masraflarını banka ödemek zorunda kalacaktır siz değil. Benim gibi 6 ay uğraşıp sinir hastası olmazsınız en azından 2 gün önce paramı aldım ve hesabımı kapattım bu bankanın kapısından bile geçmemeyi hayal ediyorum. Başka bankalar kararın çıktığı gün ödemeyi yaparken günahımız ne bizim?

 • Turgay21 Ekim 2015

  Bugün banka tarafından aranıp paranın yarısını almam teklif edildi gülüyorum ağlanıcak halinize gerçekten çok sıkıldım 6 aydır THH kararına itiraz etmemişler bana dava açılacağından behsediyorlar. THH yanlış karar almış olmalıymış. 6 Aydır aklınız nerdeydi iş hacize dökülüncede böyle yüzkızartıcı durumlar. Pazartesi avukata vereceğim ve gerçekten avukat uğraşsın sizinle bakın o nasıl alıyor faiziyle.

 • Turgay13 Ekim 2015

  Mağdur insanlar burayı okuyor hala para yatırılmadı icra haciz umurlarında değil bunların yok arzuhal parası yok avukat vekaletnamesi artık umrumda değil avukata vereceğim o alsın baştan güvenmekle hata ettim icra tebligatına öderler sandım avukata vekalet vermedim o nasılsa alır üstüne birde avukatlık masrafını alır siz bunu istiyorsunuz belli. İşimle gücümlemi uğraşmalıyım hakkımı alacağım diye kapı kapı sizlemi uğraşmalıyımhttps://www.sikayetvar.com/ziraat-bankasi-bezdirdi#

 • Turgay01 Ekim 2015

  tüketici hakem heyeti kararı incelenmektedir diye mail atıyorsunuz haciz kararı çıktı hala hakem heyeti kararımı sorgulanıyor anlamadım ödeme hakkında bilgi verin bilgide vermeyin paramı verin

 • Ziraat Bankası Temsilcisi30 Eylül 2015

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön