07 Mayıs 2013

Ziraat Bankası Benim Bilgim Olamadan Para Çekilmiş!

Ya Benim Bu ayın 6sına kadar ödemem gereken 126 TL ekstre borcum vardı ve ayın 5inde ödedim ben bunu. geriye 189 tl borcum kaldı ve önümüzdeki aylarda ödemek istiyordum. Fakat benim diğer hesabımdan Otomatik ödeme adı altında 189 TL para çekilmiş ben böyle bir başvuruda bulunmamama rağmen.


Benim haberim olmadan nasıl benim cebimden para alırsınız ya !? O parayla kaldığım yurdun parasını ödeyeceğim ben derhal bu konuda bişeyler yapmalısınız ! Ayrıca aynı hesap kartımdan da geçen ay hesap işletim ücreti kesilmişti bu iki paranında geriye yatmasını istiyorum kesinlikle..

Sercan 59 Okunma

Cevaplar

  • Sercan08 Mayıs 2013

    Ya düzeltin artık şunu da paramızı geri alıp yurdun parasını ödeyelm 3 gün geçti ödeme günümün üzerinden ! Bu rezilliği düzeltmek için daha ne kadar bekliyeceksiniz !?

  • Sercan07 Mayıs 2013

    Gerçekten O Para çok öenmli param geri yatırılmaz ise yurdun parasını ödeyemeyeceğim ve babamın gazabına uğrayacağım... :(

  • Ziraat Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön