Ziraat Bankası Bankamatik Arızasından Dolayı İçeride Kalan Param!

Uğur Uğur19 Haziran 2013 11:02

14 Haziran öğle saatlerinde Balıkesir bankamatiğinden hesabıma para yatıracaktım. Para koyma gözüne parayı koyduğum an elektrik kesildi yada bankamatik arızalandı. Paramın içeride kalmasıyla şubeye gidip başvurdum. Yarım saat yada 1 saat içerisinde sorunumun çözüleceği ve hesabıma paranın yatırılacağı söylendi. aradan 3 gün geçti bugün salı hesabıma yatan herhangi bir para yok.

Şubeye gidip tekrar söylediğimde gün içerisinde işlemin halledileceği ve telefonla bildirim yapılacağı söylendi. Mesai saatinin bitmiş olmasına rağmen hala ne yatan bir para var ve arayan bir yetkili. Bu mudur sizin bankacılık anlayışınız. Günü geçen borç olduğunda 5 günlük faizi almasını biliyorsunuz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 19 Haziran 2013 13:27

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler