04 Eylül 2013 #1992337

Ziraat Bankası Banka Kartı Yenileme Başvurusu!

03. 09. 2013 günü saat 11 05 te Ziraat Bankası banka kartım arızalı olduğundan yenilenmesi için aradım. Karşıma çıkan görevli bayana yeni kart gelene kadar kartsız işlemim devam edecek mi diye sordum, kartınız değişecek sadece dedi. Tahmin edersiniz ki kartsız işlemim de iptal olmuş. Arayarak şikayetimi bildirdim geri döneceklerini söylediler.


16:05 te geri dönüş yapıldı, görevlilerinin beni yanılttığını ve bundan dolayı bir şekilde ceza alacağını söylediler. Mağduriyetimin nasıl giderileceğini sordum, kartım gelene kadar nasıl para çekeceğim? Şubem Kırıkkale'de, ben İzmit'teyim. Masraf kesilmesin diye böyle bir uygulamamız yok dediler.Ee çözüm nerede peki?

Özgür 280 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön