Ziraat Bankası Banka Çalışanı Hesabımdan Para Almış

Mehmet Mehmet03 Eylül 23:18

Banka çalışanı iki ay boyunca bir dernek adına Ziraat Bankası resmi mail hesabından bana mail atıp ilk 15 gününde 1400 TL son on beş gününde ise 1100 TL borcunuz var diye bir ay boyunca her gün sabah sekiz de mail atıp durdu aradığım zaman bireysel müşteri temsilciniz ile görüşün dediler. B** hanım adında onu aradım önemli değil kaile almayın dedi ve taciz devam edince de önemli değil ise de rahatsız oluyorum göndermeyin dedim.

Ziraat Bankası resmi mail hesabı için X dernekle görüşün onlar gönderiyorlar dedi ve sonuç o miktar paralar hesabından alındı aradım ilgilenen yok Ziraat Bankası müşteri temsilcisini aradım şikayet kaydı oluşturdum ben İstanbul'dayım Ağrı'nın hamur ilçesindeki banka şubesine gidip yüz yüze sorunu çözmem gerekiyor diye mesaj gönderiyorlar. Bu arada banka ve müşteri hizmetlerinden de destek alamıyorum. Bireysel müşteri temsilcim var olduğu için değiştiremiyorlar da.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 04 Eylül 01:13

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler