Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ziraat Bankası Bank Kart Kampanya Puanlarım Yansıtılmıyor Hesabıma

Jiyan
18 Nisan 00:27
218

Ziraat Bankası'nın kartımda mevcut olan kampanyalardan faydalanamıyorum. Müşteri temsilcilerini aradığımda, yapılan alışverişlerin kampanya şartlarını karşıladığı söylendi. Ancak daha sonra başka bir temsilci tarafından oluşturulan bildirime rağmen, en son görüştüğüm temsilci kullandığım POS cihazının toptan satış yaptığını belirterek durumu geçiştirdi ve profesyonel olmayan bir tutum sergiledi. Ziraat Bankası tarafından katıldığım kampanyadan kazandığım puanlar kartıma yansıtılmadı. Aynı POS cihazından farklı kartlarla yapılan işlemler market olarak kabul edilirken, benim kartım toptan satış olarak işlem görüyor. Üç-dört aylık süreçte herhangi bir geri dönüş alamadım ve temsilcilerin tutumları değişkenlik gösteriyor. Ziraat Bankası'nın verdiği cevaplar genellikle sorunu çözmekten ziyade üstünü örtmeye yönelik. Yarın iki farklı kart ile aynı POS'tan işlem yaparak, yaşadığım bu durumu belgelerle CİMER'e şikayet edeceğimi bildirmek istiyorum.

Ziraat Bankası Bank Kart Kampanya Puanlarım Yansıtılmıyor Hesabıma
18 Nisan 00:27 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildiriminiz Bankamıza ulaşmıştır. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş.

Ziraat Bankası Banka Kartı Şikayetleri

Ziraat Bankası'nın İki Kere Para Çekmesi

Yasenya
05 Nisan 13:43
304
Ziraat Bankası'nın İki Kere Para Çekmesi

Ziraat Bankası Başkasına Ait Kart İçin Benim Cep Telefonumu Arıyor.

Ugur
29 Nisan 11:36
183
Ziraat Bankası Başkasına Ait Kart İçin Benim Cep Telefonumu Arıyor.
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Fatih

08-09ve 15 Nisan'da Trendyol'dan 3 kez ürün aldım ve hemen ürünleri kusurlu veya ayıplı olduğunu son anda anladığım için iptal ettim. Banka En geç 3 iş günü içerisinde para iadesi yapması gerekirken hala yapmadı🤬 15 yıllık Ziraat Bankası müşterisiyim. Bütün alışverişimi e-ticaret veya normal alışverişlerimi Ziraat Kredi kartım ile yapıyorum. Çok ayıp! Ziraat Bankası'nın buna ihtiyacı yok! Paramı kullanma hakkını size vermedim! Yarın mesai bitimine kadar param geri yatmazsa 2 kredi kartımı ve banka kartımı iptal edeceğim ✍️

Benzer Şikayet Yaz